10 Yumurta Garantisi

10 Yumurta Garantisi ile Yüksek Gebelik Oranı

Yumurta donasyonu (yumurta nakli) kendi yumurtası ile gebe kalamayan kadınlara anne olma imkanı sağlayan bir tedavi yöntemidir. Kendi yumurtası ile gebe kalamayan kadınlar için “donör seçimi”, yani tedavide kullanılacak yumurtayı bağışlayacak kişinin belirlenmesi, tedavinin en önemli aşamasıdır. Seçim yapılırken donörün yaşının genç olmasının yanı sıra genel sağlık ve üreme fonksiyonları açısından sağlıklı olması da çok önemlidir.

Bugüne kadar gerçekleştirilen bilimsel çalışmaların ışığında, hastanemizde kaliteli embriyo ve gebelik elde etme yönünden başarısı tespit edilmiş donörlerden, son derece itinalı ve kontrollü bir tıbbi takip sonrası yumurta hücreleri elde ediyoruz. Bu yumurta hücrelerinden yüksek kalitedeki en az 10 adedini tedavinizde kullanarak gebelik şansını artırıyoruz.

British Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak Kıbrıs’ta genetik testi yapılmış donörlerle çalışan tek hastaneyiz. Genetik testler kişinin normal sayıda kromozoma sahip olduğunu belirten (46, XX gibi) karyotip analizleriyle sınırlı olmayıp CGT testi denilen ve kişi sağlıklı görünse bile genlerde çekinik olarak taşınma riski olan 300’ün üzerinde ailesel kalıtsal hastalık yönünden tarama yapılan testi de uyguluyoruz. Ailesinde bilinen hastalık olan çiftlerde ya da ailesinde sebebi bilinmeyen bebek/çocuk ölümleri olan çiftlerde veya hiçbir ek risk faktörü olmaksızın çocuğunun ileriki yaşamında kendisi sağlıklı olsa dahi herhangi bir hastalık açısından taşıyıcı olmaması adına özellikle CGT testi yapılmış donörlerden yana tercihte bulunmak önemlidir.

Özellikle yumurta donasyonu hizmeti veren merkezlerde “size özel” donörlerden bahsedilse de maalesef genç donörlerden fizyolojik değerlerin çok üzerinde (yani normal şartlarda bir kadından ilaçla elde edilebilecek sayınını çok üzerinde) yumurta alınmaktadır.

Tedaviye başlayacak çiftler tarafından yumurta sayısının fazla olması beraberinde yüksek gebelik şansını da getiriyor gibi yanlış bir algı söz konusu. Alınan yumurta sayısının fazla oluşu tedavi gören çiftler tarafından daha yüksek bir başarı sağlayacak gibi görünse de, sayıca normalin çok üzerinde elde edilen yumurta hücrelerinin kaliteleri ve kaliteli embriyo oluşturabilme potansiyellerinin azaldığını gösteren pek çok bilimsel çalışma mevcuttur.

British Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak 23 yıllık deneyimimizle, donasyon tedavilerinde donör seçimine verdiğimiz önem ve titiz çalışmalarımızla sizlere en iyi ve en güvenli hizmeti sunuyoruz.

Sorularınızı yöneltmek, fiyat ve süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Bize Ulaşın

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Oxford Üniversitesi
Oxford Üniversitesi ile Bilimsel İş Birliği

Neden British Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi?

23 Yıllık Deneyim, 50.000 (+) Tüp Bebek
23 Yıllık Deneyim, 50.000 (+) Tüp Bebek

Tüp bebek ve donasyon tedavilerinde uzmanlaşmış, Kıbrıs’ın en eski ve tek tüp bebek hastanesiyiz.

HAKKIMIZDA

Kıbrıs’ın En Geniş Donör Havuzu
Kıbrıs’ın En Geniş Donör Havuzu

Genetik taramadan geçmiş 1.800’ün üzerinde sağlıklı donörümüzle bölgenin en geniş donör havuzuna sahibiz.

ONLINE DONÖR ARAMA

Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı
Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı

Kıbrıs’ta sadece hastanemizde uygulanan gelişmiş testler sayesinde uluslararası standartların üzerinde başarı sunuyoruz.

HASTA HİKAYELERİ

Kıbrıs’ta Sadece Hastanemizde Uygulanan CGT Testi
Kıbrıs’ta Sadece Hastanemizde Uygulanan CGT Testi

1.600’ün üzerinde genetik tarama sunan CGT testi (Recombine) ile donasyon tedavisinde en sağlıklı ve en güvenli tedaviyi sunuyoruz.

CGT TESTİ

Başarı Artıran Yöntemler
Başarı Artıran Yöntemler

Gebelik şansını artıran ERA testi, en kaliteli spermlerin seçilmesini sağlayan IMSI gibi başarıyı artıran teknolojilere sahibiz.

GENETİK

Sperm ve Embriyolar Korumamız Altında
Sperm ve Embriyolar Korumamız Altında

3 aşamalı kontrol ve barkodlama sistemi sayesinde sperm ve embriyolar karışma riskine karşı titizlikle korunuyor.

GİZLİLİK & GÜVENLİK

Yumurta donörünüzü hemen seçin

1800’ün üzerinde sağlıklı donörü ile Kıbrıs’ın en geniş donör havuzundan kriterlerinize uygun sağlıklı yumurtayı hemen seçebilirsiniz.